ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > بازدید ریاست المصطفی(ص) نمایندگی گلستان، از دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید ریاست المصطفی(ص) نمایندگی گلستان، از دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد

در راستای آشنایی با ظرفیتهای علمی استان گلستان، و بهره گیری از توانمندیهای علمی پژوهشی سایر نهادهای دانشگاهی این استان، حجت الاسلام علی تقوی رئیس المصطفی(ص) نمایندگی گلستان از دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد کتول بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان، در این دیدار که  با حضور آیت الله حسینی شاهرودی نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری، هیات اندیشمندان دانشگاه های اقلیم کردستان عراق، مسئولان جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول برگزار گردید، تفاهم نامه همکاری نیز ما بین این دو نهاد علمی منعقد گردید.

در ابتدای جلسه دکتر سید حسن سید رضایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول ضمن خوش آمد گویی به حضار و تسلیت شهادت سرداران رشید اسلام قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس اظهار داشت: این اتفاق باعث نزدیکی بیشتر دو ملت نسبت به همدیگر خواهد شد.

ایشان در ادامه با تشریح ظرفیت های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد کتول، همکاری با جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان را فرصت مناسبی برای تقویت این دو نهاد علمی برشمرد.

در ادامه حجت الاسلام دکتر سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان نیز طی سخنانی با ابراز خرسندی از این اتفاق مثبت، اظهار امیدواری کرد که این ارتباطات باعث رشد این دو نهاد علمی پژوهشی گردد.

سپس حجت الاسلام علی تقوی رئیس جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان نیز ضمن تشریح ظرفیت های مختلف علمی، فرهنگی، پژوهشی و بین المللی این نمایندگی بر ضرورت همکاری نهادهای علمی استان در جهت شکوفاهی و بهره وری بیشتر تاکید نمودند.

شایان ذکر است که در این دیدار، هیات اندیشمندان دانشگاه های اقلیم کردستان عراق که مهمان جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان بودند نیز حضور داشتند و از قسمت های مختلف این دانشگاه بازدید کرده و با ظرفیت های گوناگون این دانشگاه آشنا شدند.


١١:٢٧ - يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩٨٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254