ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > کاشت 1000درخت در مراسم یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط دانش پژوهان المصطفی(ص) نمایندگی گلستان


  چاپ        ارسال به دوست

کاشت 1000درخت در مراسم یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط دانش پژوهان المصطفی(ص) نمایندگی گلستان

دانش پژوهان المصطفی(ص) نمایندگی گلستان در مراسم یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که با همکاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گرگان برگزار گردید شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) العالمیه نمایندگی گلستان، در ابتدای این مراسم مهندس ابوطالب قزل سفلو، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان ضمن تقدیر از مسئولان و دانش پژوهان جامعه المصطفی(ص) العالمیه نمایندگی گلستان به جهت شرکت در این مراسم و گرامی داشت رشادتهای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، بر اهمیت کاشت درخت و حفظ جنگلها و منابع طبیعی در جهان معاصر با توجه به شرایط زیست محیطی جهان اشاره نمودند.

در ادامه نیز حجت الاسلام سلیمانی معاون فرهنگی المصطفی(ص) نمایندگی گلستان ضمن قدر دانی از مشارکت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گرگان در این برنامه یادبود، و گرامی داشت یاد و خاطره سرداران  شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس و یاران آنها، حرکت نمادین درختکاری به نیت این عزیزان را گامی در جهت تحقق صلح و دوستی ملتها و نمادی از حرکت و برکت دانستند.

ایشان با توجه به تاثیرات کاشت درخت در کاهش آلودگی و حفظ محیط زیست، خواستار انتقال فرهنگ درختکاری توسط دانش پژوهان به کشورهای خود شدند.

شایان ذکر است که در این مراسم قریب به 1000 اصله درخت جنگلی در منطقه شصت کلاته گرگان با مشارکت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گرگان و جامعه المصطفی(ص) العالمیه نمایندگی گلستان کاشته شد.


١٣:٣٠ - يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩٨٣٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254