ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > برگزاری دوره بصیرت افزایی مهدویت برای کارکنان در نمایندگی گلستان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره بصیرت افزایی مهدویت برای کارکنان در نمایندگی گلستان

دوره بصیرت افزایی مهدویت با حضور استاد محمد شجاعی  (کارشناسی حوزه مهدویت و سخنران برنامه های تلویزیونی) با حضور کارکنان در سالن قدس نمایندگی گلستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی المصطفی (ص) نمایندگی گلستان، در این دوره استاد شجاعی مراتب وجودی انسان را به پنج بخش: جمادی، گیاهی، کمالات حیوانی، عقیده و انسانی یا فوق عقل تقسیم نمودند و بیان داشتند رسیدن به مقام انسانی تنها با عبودیت به دست می آید و بدون آن نمی شود به هیچ کمالی رسید. سیستم رسیدن به کمالات عالیه عبودیت است، هرچه سطح عبودیت شاگرد بیشتر شود سطح شباهت به استاد و خالق بیشتر می شود (وما خلقت الجن و الانس الا لیعبدون)

زمان حکومت امام زمان هیچ شخصی نیاز به مسائل مادی و اقتصادی ندارد چون غنی می گردد و در آن زمان کمترین انسان ها از اولیاء خدا می شود و ارتباط با غیب برقرار می کند.

استاد شجاعی در ادامه فعالیت در المصطفی را توفیق الهی دانست چرا که در راستای اهداف امام زمان می باشد، و از کارکنان درخواست داشتند که کار خود را با چیزی مقایسه نکنند و تضرع داشته باشند تا قدرت شخصیتی، قدرت شفاعتی و قدرت نیتی پیدا کنند، تا کمک کار امام زمان شوند.١٣:٢٧ - سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١١٤٢٥٩    /    تعداد نمایش : ٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254