ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > بازدید مسئولین دانشگاه فرهنگیان استان گلستان از المصطفی (ص) نمایندگی گلستان


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مسئولین دانشگاه فرهنگیان استان گلستان از المصطفی (ص) نمایندگی گلستان

 

مسئولین دانشگاه فرهنگیان استان گلستان به مناسبت هفته وحدت از المصطفی (ص) گلستان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی المصطفی (ص) نمایندگی گلستان، در این جلسه ابتدا حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی رئیس نمایندگی ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و تبریک هفته وحدت به تبیین اهداف و مأموریت‌های المصطفی در داخل کشور و سطح بین‌الملل و همچنین برنامه ها و فعالیتهای آموزشی پژوهشی و فرهنگی نمایندگی در استان پرداختند و یادآور شدند یکی از موفقیات های المصطفی بسط و گسترش زبان فارسی بوده است.

در ادامه دکتر سنایی رئیس دانشگاه فرهنگیان استان گلستان ضمن تبریک هفته وحدت و ابراز خرسندی از حضور در این فضای علمی فاخر، بیان داشتند دانشگاه فرهنگیان استان گلستان با وجود 2000 دانشجوی شیعه و سنی آماده همکاری با نهاد المصطفی خواهد بود.

سپس حجت الاسلام والسلمین دکتر رحیم نژاد نماینده ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان، المصطفی را یکی از مجموعه های موفق در مسیر تحقق آرمان بزرگ و تمدن نوین اسلامی دانست.

در ادامه خانم دکتر ذبیحی مسئول پردیس خواهران، ارتباط و تعامل بین دانشگاه فرهنگیان و المصطفی را منجرب ارتقاء سطح علمی و فرهنگی طرفین خصوصاً معلمین و آشنایی با عوامل بین المللی و اجتماعات بشری دانستند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی معاون فرهنگی تربیتی المصطفی گلستان، وجود 230 حافظ قرآن کریم در سطوح مختلف را از برکات این مجموعه برشمردند و وجود انجمن های و تشکل های فرهنگی ملیتی المصطفی را ظرفیت مناسب برای تعامل بین دو دانشگاه دانستند.

در پایان آقای مهندس جعفری معاون توسعه و پشتیبانی المصطفی شباهت ساختاری المصطفی و دانشگاه فرهنگیان را از بعد ارزش های حاکم بر طرفین بسیار زیاد دانسته که می توان زمینه تعامل و همکاری قرار گیرد.

 

 

 

 

 


٠٩:٢١ - سه شنبه ١٣ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١١٤٣٣٢    /    تعداد نمایش : ٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254