ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > برگزاری جلسه اخلاق در واحد خواهران المصطفی(ص) گرگان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه اخلاق در واحد خواهران المصطفی(ص) گرگان

جلسه اخلاق ماهانه واحد خواهران المصطفی(ص) واحد گرگان با حضور حجت الاسلام علی تقوی رئیس این واحد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان، در این نشست که در مکان امور خانواده و با حضور دانش پژوهان واحد خواهران در مقاطع زبان آموزی فارسی، تمهیدیه، کارشناسی و بخش امور خانواده برگزار شد، حجت الاسلام تقوی در دو بخش به ایراد سخن پرداختند.

ایشان در بخش نخست با توجه به اهمیت برخی از ماه ها در نزد خداوند متعال، توضیحاتی در مورد غم و اندوه ماههای محرم و صفر و علل طولانی بودن عزاداریها در این دو ماه اشاره کردند و سپس به بیان دیدگاه های متفاوت در مورد حرکت و قیام امام حسین (ع) و شرح و توضیح خطبه حضرت زینب(س) و صبر و شکیبایی ایشان در مقابل مصیبت های وارده پرداختند.

 رئیس المصطفی(ص) واحد گرگان در ادامه ضمن توصیه به تفکر در خصوص نعمتهای خداوند و خلقت انسان و عبرت پذیری از گذشتگان، بر بجا آوردن و رعایت حق الناس و حقوق اعضاء و جوارح، تاکید کردند.

حجت الاسلام تقوی با بیان نکاتی در خصوص شخصیت زنان و هنر آنان در برقراری ارتباط کلامی با همسران خود، به چگونگی مدیریت منزل توسط بانوان اشاره کردند.


١٢:٣١ - چهارشنبه ١٧ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٨٠١٥٣    /    تعداد نمایش : ٣١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254