ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > دعوت از استاد المصطفی(ص) واحد گرگان برای سخنرانی در همایش دانشگاه علیگر هند


  چاپ        ارسال به دوست

دعوت از استاد المصطفی(ص) واحد گرگان برای سخنرانی در همایش دانشگاه علیگر هند

دانشگاه معتبر علیگر هند از استاد محمد جعفر مزیدی از اساتید ادبیات فارسی المصطفی(ص) واحد گرگان برای سخنرانی در همایش شرق شناسی دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان، در پی فراخوان مقاله توسط دانشگاه علیگر هند در دومین همایش شرق شناسی، استاد محمد جعفر مزیدی از اساتید رشته زبان و ادبیات فارسی این واحد نیز با مقاله« تطبیق اندیشه های عرفانی مولانا با سهراب سپهری» در این همایش شرکت کردند که ضمن پذیرفته شدن مقاله علمی ایشان، از وی برای ایراد سخنرانی دعوت به عمل آمده است.

شایان ذکر است دانشگاه اسلامی علیگر (AMU)، یکی از دانشگاه‌های پرسابقه کشور هند است که در شهر علیگر ایالت اوتار پرادش در شمال هندوستان قرار دارد و بیش از ۴۰هزار دانشجو دارد که از سراسر هند و همچنین کشورهای خارجی به‌ ویژه از آفریقا و آسیای غربی و شرقی و ایران می‌باشند. در این دانشگاه تقریباً تمام رشته‌های تحصیلی شامل پزشکی، مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، هنرهای زیبا، الهیات، حقوق، فلسفه، ادبیات و کشاورزی از لیسانس تا دکتری تدریس می‌شود

.

 


١٥:٠٣ - سه شنبه ١٢ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٨٢٨٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254