ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > برگزاری نشست علمی « نظریات علوم قرآنی امام خمینی(ره)» در واحد گرگان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نشست علمی « نظریات علوم قرآنی امام خمینی(ره)» در واحد گرگان

به همت گروه علوم قرآن و حدیث و با همکاری معاونت پژوهش واحد گرگان نشست علمی « نظریات علوم قرآنی امام خمینی(ره)» در این واحد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان، در این نشست علمی، حجت الاسلام دکتر فاکر میبدی، از اساتید حوزه و دانشگاه، هدف از برگزاری این نشسترا آگاهی بیشتر طلاب و دانش پژوهان عزیز از دیدگاه های حضرت امام خمینی(ره) به عنوان یکی از شخصیت های برتر جهان اسلام و تشیع ذکر کردند.

ایشان در مورد دیدگاههای قرآنی امام خمینی(ره) اظهار داشتند: از دیدگاه حضرت امام(ره)، قرآن کریم قبل از اینکه بصورت کتاب مُنزَل  در جمع بشری ما قرار بگیرد، در یک جایگاه بالا و والایی قرار داشته است که با هفت نزول مرتبه ای در دسترس بشر قرار گرفته است و اگر می خواست در آن مرتبه قرار داشته باشد هیچ کس به جز شخص پیامبر اکرم(ص) بدان دسترسی نداشت.

دکتر فاکر میبدی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد تحریف قرآن از دیدگاه امام خمینی(ره) بیان کردند که: امام(ره) تحریف قرآن کریم را رد کرده اند و می فرمایند: بطلان این سخن زشت و رأی شنیع برای کسی که تأمل داشته باشد واضح است.

در پایان این نشست حجت الاسلام دکتر فاکر میبدی به سوالات حاضران پاسخ دادند.


١٤:١٩ - دوشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٨٤٨٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254