ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > نشست مشترک معاون پژوهش جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان با رئیس دانشگاه فرهنگیان


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک معاون پژوهش جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان با رئیس دانشگاه فرهنگیان

به منظور همکاری در برگزاری همایش ملی در المصطفی(ص) واحد گرگان معاون پژوهش این واحد نشست مشترکی را با رئیس دانشگاه فرهنگیان گرگان برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان، در این جلسه نصیب الله عمراف- معاون پژوهش این واحد –ضمن معرفی فعالیت های جامعه المصطفی(ص) و برنامه های مختلف آموزشی، پژوهشی و تربیتی آن، در مورد همایش ملی کشوری «رسانه های دیداری- شنیداری و تبیین اسلام» که در اواخر سال جاری در المصطفی(ص) واحد گرگان برگزار خواهد شد، توضیحاتی را ارائه نمود و جهت بالندگی و غنای علمی این همایش از دانشگاه فرهنگیان برای همکاری و مشارکت دعوت به عمل آورد.

همچنین استاد مجتبی طالبی- عضو گروه فلسفه جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان –نیز اهمیت، ضرورت و ابعاد مختلف همایش مذکور را تشریح نمود.

در ادامه دکتر مسعودی- رئیس دانشگاه فرهنگیان گرگان –ضمن استقبال از برگزاری و اعلام همکاری در برگزاری این همایش، فعالیت های دانشگاه فرهنگیان را تبیین نمود.

شایان ذکر است که در این جلسه حجة السلام رحیمی نژاد مسئول نهاد رهبری در پردیس ها و دکتر گلشاهی مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی المصطفی(ص) واحد گرگان و عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان نیز حضور داشتند و دیدگاه های خود را در ارتباط با این همایش عنوان کردند.

 


١٨:٠٩ - دوشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٨٥٤٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254