ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > دیدار روسای جامعه المصطفی(ص) واحدهای گرگان و اصفهان با حضرت آیت الله مظاهری


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار روسای جامعه المصطفی(ص) واحدهای گرگان و اصفهان با حضرت آیت الله مظاهری

حجج اسلام تقوی و ملکی روسای جامعه المصطفی(ص) واحدهای گرگان و اصفهان به همراه معاونین مربوطه با حضرت آیت الله مظاهری از مراجع عظام تقلید در اصفهان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان، در این دیدار ابتدا روسای نمایندگی های اصفهان و گرگان هر یک گزارشی از فعالیت های انجام شده در دو نمایندگی را ارائه نمودند و سپس حضرت آیت الله العظمی مظاهری طی بیاناتی فرمودند :جامعه المصطفی(ص) افتخاری برای نظام می باشد.

ایشان با اشاره به تلاش بزرگان برای تحقق تقریب بین مذاهب بیان داشتند: مراجع و علمای بزرگی در این راه زحمات زیادی کشیدند. این نهاد ارزشمند یک ذخیره است. کارهای زیادی شده است. البته با دست خالی شروع کردند ولی پروردگار عالم و آقا امام زمان (عج) کمک کردند.

آیت الله مظاهری  با تقدیر از کارهای صورت گرفته اظهار داشتند: کارهای اساسی و چشمگیر زیادی انجام شده است و این از عنایت خداوند است. قدر خودتان را بدانید حضرت ولی عصر (عج) این قبیل فعالیت رادوست دارد، دست عنایت دارد و کمک کارتان هستند.

ایشان با قدردانی از فعالیتهای واحد گرگان، بیان داشتند:  فعالیتهای مهم المصطفی(ص) واحد گرگان را می دانستم و خوشحال شدم. باید مواظب باشید که دشمن سوء استفاده نکرده و ابتکار عمل را از شما نگیرد.

وی با بیان اهمیت تدریس فقه مقارن در حوزه های علمیه گفتند: فقه مقارن خوب است. استاد ارجمند خودم حضرت آیت الله بروجردی رحمت الله علیه افتخار می کردند که فقه مقارن را تشکیل دادند ولی متاسفانه بعدها نگذاشتند علما با هم اتحاد داشته باشند.


١٤:٠٣ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٨٦٧٦٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254