ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > بازدید رئیس جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر

حجت الاسلام و المسلمین تقوی رئیس المصطفی(ص) واحد گرگان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر بازدید و با آقای دکتر حسینی رئیس این دانشگاه گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان، در این دیدار ابتداحجت‌الاسلاموالمسلمین تقوی ضمن معرفی جامعة المصطفی به تبیین اهداف، وظایف و ماموریت های این دانشگاه بین المللی پرداختند. سپس در مورد تعداد دانش پژوهان از ملیت ها و مذاهب مختلف و همچنین تنوع رشته‌های تحصیلی واحدگرگان از مقطع تمهیدیه تا دکتری توضیحاتی ارائه و یادآور شدند که المصطفی(ص) در دو حوزه علوم اسلامی و انسانی فعالیت دارد و با توجه به قدمت دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر بویژه در حوزه علوم انسانی بهره گیری از تجربیات این دانشگاه و همچنین تعامل بیشتر به منظور تبادل استاد و همکاری های علمی و پژوهشی در قالب تفاهم نامه مشترک را خواستار شدند.

در ادامه این جلسه آقای دکتر حسینی ضمن ابراز خرسندی از این ملاقات و تشکر از حضور رئیس جامعة المصطفی(ص) واحد گرگان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر فعالیت ها و برنامه های جامعه المصطفی(ص) در سطح بین الملل را بسیار ارزشمند توصیف نمودند و یادآور شدند دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر بعنوان قطب علوم انسانی با ۳۰ سال سابقه دارای ۱۵۱ رشته تحصیلی است که ۴۳ رشته در مقطع ارشد، 10 رشته در مقطع دکتری و مابقی رشته‌ها در مقطع کاردانی و کارشناسی می باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر ضمن ابراز علاقه به بازدید از المصطفی(ص) واحد گرگان، خواستار تعامل بیشتر این واحد و انعقاد تفاهم نامه های علمی پژوهشی و همکاریهای گسترده تر بین این دو نهاد علمی شدند.


١٤:٣٠ - پنج شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٨٦٩٨٢    /    تعداد نمایش : ١٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254