ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > برگزاری جلسه هیئت رئیسه المصطفی(ص) در واحد گرگان


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه هیئت رئیسه المصطفی(ص) در واحد گرگان

جلسه هیئت رئیسه جامعه المصطفی(ص) با حضور آیت الله اعرافی و رئیس و معاونین واحد گرگان در این واحد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان، در این جلسه آیت الله اعرافی ضمن تقدیر از تلاشهای مسئولان و کارکنان واحد گرگان در جهت آماده سازی ساختمان جدید اظهار داشتند: پیگیریهای خوبی شده است و طرحها به نتیجه رسیده است اما بعد از گذر از زیرساخت ها باید از نظر محتوایی خودتان را نشان دهید.

ایشان با تاکید بر الگو بودن واحد گرگان افزودند: در شرایطی هستیم که آموزشهای واحد گرگان در عرصه جهانی تاثیر گذار است و تقاضا این است که همه بخش ها حمایت کنند و دوستان گرگان هم کار خودشان را مهم بدانند و بر الگو سازی این مجموعه اهتمام بورزند.

آیت الله اعرافی ضمن مهم دانستن متون و محتوای آموزشی اظهار داشتند: واحد گرگان باید دنبال متون آموزشی قابل عرضه به دنیا باشد و تعمیق بخشی محتوایی وظیفه آینده ماست.

رئیس جامعه المصطفی(ص) ضمن تایید و تاکید بر تحصیل مذاهب مختلف در جامعه المصطفی(ص) و بخصوص واحد گرگان افزودند: ما معتقدیم که الازهر نیز باید شبیه المصطفی(ص) بشود و هر کسی بتواند بر اساس مذهب خود تحصیل نماید.  

شایان ذکر است: در ابتدای این جلسه،حجت الاسلام تقوی رئیس واحد گرگان، ضمن ابراز خرسندی از حضور اعضاء محترم هیئت رئیسه المصطفی(ص) در این واحدوعرضخیر مقدم به آنان طی گزارشی اجمالی، فعالیت های انجام شده در این واحد به ویژه در خصوص آماده‌سازی زیرساخت‌ها و بهره برداری از ساختمان جدید توضیحاتی را ارائه نمودند و در ادامه اعضاء هیئت رئیسه ابتدا مصوبات جلسات قبلی این هیئت در فروردین ۹۵ در واحدگرگان را موردبررسی و ارزیابی قرار دادند و ضمن تأکید بر پیگیری و اجرای مصوبات باقیمانده جلسه مذکور، پیشنهادات و درخواست‌های جدید واحد گرگان را که مورد بررسی و با اصلاحاتی به تصویب رساندند.

 


١٥:٥٣ - پنج شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٨٨٧١٥    /    تعداد نمایش : ٢٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج




شماره تماس : 01732436254