ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > در جهان معاصر برای جلوگیری از اسلام هراسی، تربیت عالمان تقریبی بسیار کارگشا است.


  چاپ        ارسال به دوست

حجت الاسلام تقوی در آئین افتتاح ساختمان جدید و مراسم آغاز سال تحصیلی 96-97 در المصطفی(ص) واحدگرگان:

در جهان معاصر برای جلوگیری از اسلام هراسی، تربیت عالمان تقریبی بسیار کارگشا است.

حجت الاسلام تقوی در آئین افتتاح ساختمان جدید و مراسم آغاز سال تحصیلی 96-97 در المصطفی(ص) واحدگرگاناظهار داشت: تربیت عالمان دینی متعهد با روحیه همگرایی با سایر مذاهب از ماموریت هایالمصطفی(ص) واحد گرگان است.

به گزارش روابط عمومی جامعة المصطفی(ص) العالمیه واحد گرگان، حجت الاسلام  علی تقوی رئیس جامعه المصطفی واحد گرگان در مراسم آئین افتتاح ساختمان جدید و مراسم آغاز سال تحصیلی 96-97 در این واحد، ضمن ارایه گزارشی از ظرفیتهای جدید آموزشی و رفاهی، تعداد دانشپژوهان، مقاطع و رشته های تحصیلی و ... این مجموعه علمی فرهنگی، اظهار داشت:در جهان معاصر برای جلوگیری از اسلام هراسی در کشورهای غربی، تربیت عالمان تقریبی بسیار کارگشا است.
رئیس جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان با تبریک افتتاح ساختمان جدید این مرکز و آغاز سال تحصیلی جدید، افزود: تربیت عالمان دینی متعهد با روحیه همگرایی از سایر مذاهب از ماموریت های این مرکز است.
به گفته وی؛ ارائه الگوی عالم تقریبی دارای روحیه صلابت و شهامت همراه با اعتدال و عقلانیت، نشر و ترویج اسلام ناب محمدی(ص)، تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و آموزه های رهبری از اقداماتی است که در این مرکز دنبال می شود.


٢٠:٤٣ - سه شنبه ٤ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٨٨٨١٢    /    تعداد نمایش : ٢٤١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254