ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > بازدید استاندار استان گلستان و مسئولان استانی از المصطفی(ص) واحد گرگان


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار استان گلستان و مسئولان استانی از المصطفی(ص) واحد گرگان

دکتر حسن صادقلو استاندار استان گلستان و جمعی از مدیران کل این استان از جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان، در این بازدید مهندس مروتی معاون عمرانی استاندار،  مهندس محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی، مهندس میقانی مدیرکل راهداری، مهندس پیش قدم رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، مهندس باقری سرپرست شهرداری گرگان و ... دکتر صادقلو استاندار گلستان را همراهی می کردند.

 در ابتدای این دیدار حجت الاسلام علی تقوی رئیس واحد گرگان نسبت به اهداف و ماموریت های این مرکز علمی بین المللی توضیحاتی را ارایه نمودند و سپس درخواست های ضروری این واحد از مسئولان استانی را مطرح کردند.

در ادامه این دیدار دکتر حسن صادقلو استاندار گلستان با بیان اینکه: جامعه المصطفی(ص) العالمیه واحد گرگان، امروز یک برند و مزیت برای استان است اظهار داشتند: باید از ظرفیت این دانشگاه بین المللی در استان استفاده بهینه صورت گیرد.

ایشان با اشاره به اهمیت طرح جامع داشتن برای توسعه این نهاد از سوی مسئولان المصطفی(ص) افزودند: این دانشگاه باید به سمت مدیریت نسل سوم برود و در این راستا از دانشگاه های بزرگ دنیا الگو برداری نمایید تا به روزمره گی دچار نشوید زیرا باید شما افق و آینده را ببینید و انسانهایی تربیت کنید که در آینده مشکلات جهان اسلام را حل کنند.

استاندار گلستان، کار برای اهداف جامعه المصطفی(ص) را جز باقیات و صالحات دانستند و از مدیران استان خواستند که در این راستا هر آنچه که می توانند مساعدت نمایند.

در ادامه این جلسه مشکلات واحد گرگان مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی نیز در جهت رفع آنها مورد تصویب قرار گرفت.


١٣:٤٠ - پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٨٩٠٧٢    /    تعداد نمایش : ٣٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254