ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > دیدار رئیس جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان با مدیر کل جدید اوقاف استان گلسستان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رئیس جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان با مدیر کل جدید اوقاف استان گلسستان

حجت الاسلام و المسلمین تقوی رئیس جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان با حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان دیدار وگفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان، در این دیدار ابتداء رئیس المصطفی(ص) واحد گرگان ضمن معرفی حوزه کاری این دانشگاه بین المللی و تبین اهداف و ماموریت های محوله، به ظرفیت های بالفعل و بالقوه این مجموعه علمی پرداختند و با توجه به همسو بودن بخشی از فعالیت های المصطفی(ص) با اداره کل اوقاف از جمله مناسبت های قرآنی و فرهنگی بر تعامل و همکاری بیشتر این دو نهاد تاکید نمودند.

در ادامه جلسه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، ضمن ابراز خرسندی از حضور رئیس المصطفی(ص) واحد گرگان در این اداره کل،  ماموریت ها و فعالیت های در حال انجام این نهاد مقدس را در جهان اسلام بسیار تاثیر گذار و قابل تقدیر و تحسین دانست و با توجه به مشترکات حوزه ماموریتی آمادگی خود را برای هر نوع همکاری اعلام و پیشنهاداتی را در راستای ایجاد منابع پایدار برای تامین هزینه های المصطفی(ص) مطرح و در این خصوص نیز اعلام آمادگی نمودند.

در پایان این دیدار مقرر گردید که تفاهمنامه همکاریهای مشترک تنظیم و به حالت اجرائی درآید.


١٤:١٧ - يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٥٣٦٩    /    تعداد نمایش : ٨٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254