ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > جامعه المصطفی(ص) بهترین شیوه را برای معرفی اسلام به کار می برد.


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان در بازدید از جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گرگان

جامعه المصطفی(ص) بهترین شیوه را برای معرفی اسلام به کار می برد.

به منظور آشنایی با سیاستها، اهداف و فعالیتها جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گرگان، سید حسین علوی مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان از این نمایندگی بازدید به عمل آوردند.

 به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گرگان، در ابتدای این دیدار حجت الاسلام تقوی، رئیس این نمایندگی پیرامون سیاستها، برنامه ها و اهداف المصطفی(ص) و به خصوص برنامه های تقریبی نمایندگی گرگان توضیحاتی را ارائه نمودند.

همچنین در این دیدار معاونین آموزش، پژوهش و فرهنگی نمایندگی گرگان نیز به تشریح فعالیتهای اختصاصی زیر مجموعه خود و زمینه های همکاری مشترک اشاره کردند.

در ادامه این دیدار سید حسین علوی مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان نیز ضمن ابراز خرسندی از این ملاقات، جامعه المصطفی را نهادی دانست که به بهترین شیوه اسلام را در سراسر جهان معرفی می کند.

ایشان ضمن تشریح فعالیت های جدید آستان قدس رضوی در سطح نمایندگی های داخل و خارج از کشور، آمادگی همکاری این نهاد را در زمینه های علمی، فرهنگی، معرفتی و همچنین تقویت نرم افزاری کتابخانه و ارائه خدمات رفاهی به دانش پژوهان این نمایندگی را اعلام کرد.


١٣:١١ - يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٩٦٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٢١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254