ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: اخبار > اردوی علمی - پژوهشی دانش پژوهان نمایندگی گرگان به نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری تبریز


  چاپ        ارسال به دوست

اردوی علمی - پژوهشی دانش پژوهان نمایندگی گرگان به نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری تبریز

 

 

چهل تن از دانش پژوهان کارشناسی و کارشناسی ارشد نمایندگی گرگان از 14 ملیت در نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری تبریز شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گرگان، این همایش علمی توسط جامعه المصطفی(ص) واحد تبریز و با حضور نخبگان و گردشگران بیش از 50 ملیت جهان در 4و5 اردیبهشت 1398در دانشگاه تبریز برگزارگردید.

 در این همایش چندین سخنرانی از طرف علما، اندیشمندان و مسئولین از جمله استاندار تبریز- نماینه ولی فقیه و امام جمعه تبریز و آیه الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور و رئیس هیات امناء جامعه المصطفی(ص) در موضوعات مختلف و در اهمیت و ضرروت فقه گردشگری ایراد گردید.

همچنین در این همایش بیش از 250 مقاله در رابطه با فقه گردشگری ارائه گردید که از این تعداد 60 مقاله از طرف هیات داوران برگزیده شد و در نهایت تعداد 7 مقاله برتر معرفی شد که در پایان از مقاله های برتر با اهداء جوایز تقدیر به عمل آمد.

شایان ذکر است مقاله دو تن از دانش پژوهان نمایندگی گرگان آقایان حمید الله مردای و محمد عمر مبارز جزء مقالات برگزیده این همایش قرار گرفت.

 


١١:٤٠ - شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٩٨٩٣١    /    تعداد نمایش : ٢٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
شماره تماس : 01732436254