صفحه اصلی > سایر اخبار 
نشست علمی تخصصی با عنوان : "چرا دینداران با نظریه فرگشت مخالفت می کنند ؟" به همت گروه فلسفه و عرفان اسلامی و با همکاری معاونت پژوهش جامعه المصطفی العالمیه نمایندگی گلستان ، با ارائه غلام محمود فائز از اساتید این نمایندگی برگزار شد.
ششمین پیش نشست اولین همایش ملی "نقش بانوان در تدوین تمدن نوین اسلامی با رویکرد الگوی سوم" به همت دانشگاه فرهنگیان استان گلستان و با مشارکت جامعه المصطفی العالمیه نمایندگی گلستان برگزار شد.
سفیر جمهوری بنگلادش با حضور در نمایندگی جامعه المصطفی العالمیه در استان گلستان ، ضمن بازدید از بخش های مختلف این نمایندگی ، طی نشستی مشترک با مسئولین جامعه و طلاب محترم بنگلادشی ، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
بازدید دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر ایران از نمایندگی المصطفی در استان گلستان
دانشگاه فرهنگیان استان گلستان و معاونت بانوان سازمان بسیج اساتید استان گلستان، با همکاری نمایندگی جامعةالمصطفی در استان گلستان) نخستین همایش ملی «نقش بانوان در ایجاد تمدین نوین اسلامی با رویکرد الگوی سوم» را برگزار می نماید.
دکتر طالبی، رئیس سازمان علمی هنری آستان قدس رضوی، در همایش بین المللی «نقش علانیت و همگرایی مسلمانان در شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی» رعایت وحدت و همگرایی اسلامی را وظیفه همه مسلمانان دانست.
رئیس جامعةالمصطفی با نماینده ولی فقیه در استان گلستان دیدار و گفتگو کرد
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبادی: نمایندگی المصطفی در استان گلستان؛ آوردگاه همگرایی اندیشه‌های مذاهب اسلامی
حجت‌الاسلام والمسلمین رضانژاد، دبیر علمی همایش بین المللی «نقش عقلانیت و همگرایی مسلمانان در شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی» در سخنانی، فعالیت‌های انجام‌شده اعم از دریافت مقالات، داوری آنها، برگزاری پیش‌نشست‌ها و پنل‌های تخصصی و... ارائه داد.
دکتر قدیر آکاراس ذیلا، رئیس تجمع علمای ترکیه، پیش از ظهر امروز در همایش «نقش عقلانیت و همگرایی مسلمانان در شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی» که به صورت برخط سخنرانی می کرد، گفت: خداوند بر حسب صفت رحمانیّت خود برای تمام انسان ها اعم از مسلمان و غیرمسلمان، اعم از اینکه خدا را بشناسد یا نشناسد، رزق و روزی می دهد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>کل بازدید ها: 1467673 بازدید امروز: 283