ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: آرشیو اخبار
بیش از 100 نفر از دانش پژوهان جامعه المصطفي(ص) واحد گرگان در مراسم (عاشورا در میان اهل سنت) در شهرستان آقلا در شب تاسوعای حسینی شرکت کردند.
دوره تربیت معلم قرآن کریم با حضور مناسب دانش پژوهان در جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان برگزار شد.
با حضور سردار رضائیان معاون اطلاعات و امنیت عمومی ناجا، سردار جاویدان فرمانده انتظامی استان گلستان، سرهنگ صمدی رئیس پلیس مهاجرت کشور و سرهنگ عزیزی رئیس پلیس مهاجرت استان گلستان و هیات همراه، دفتر پلیس مهاجرت در جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان افتتاح و به بهره برداری رسید.
مراسم آغاز سال تحصیلی 97-98 المصطفی(ص) واحد گرگان باحضور حجت الاسلام و المسلمین شاکری معاون فرهنگی تربیتی المصطفی(ص)، مسئولان، اساتید، طلاب و کارکنان این واحد برگزار شد.
اولین « مدرسه تخصصی حفظ و معارف قرآن کریم» جامعه المصطفی(ص) با حضور حجت الاسلام شاکری، معاون فرهنگی تربیتی المصطفی(ص) در واحد گرگان افتتاح شد.
با حضور حجت الاسلام شاکری، معاون فرهنگی تربیتی المصطفی(ص) دو سالن ورزشی مجزا برای برادران و خواهران واحد گرگان افتتاح و به بهره برداری رسید.
نشست علمی« زمینه ها و اهداف اهانت به ساحت پیامبر(ص) در اروپا» با حضور اساتید و دانش پژوهان جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان در سالن قدس این مجموعه برگزار شد.
با فرا رسیدن عید سعید قربان، عید بندگی و اخلاص، نماز با شکوه این عید سعید با حضور مسئولان، اساتید و دانش پژوهان واحد گرگان برگزار شد.
مراسم ختم پنجمین دوره از قرائت روزانه انس با نور با حضور مسئولان، اساتید، طلاب و کارکنان واحد گرگان در نمازخانه این واحد برگزار گردید.
به منظور آشنایی با فعالیتهای المصطفی(ص) واحد گرگان و تبادل تجربیات، حجت الاسلام رستگاری فرد رئیس جامعة المصطفی(ص) نمایندگی آشتیان به همراه معاونین و کارشناسان خود از واحد گرگان بازدید به عمل آوردند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

شماره تماس : 01732436254