ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: آرشیو اخبار
نشست علمی "جرم زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندان ها با تاکید بر رویکرد قوه قضائیه " با حضور جمعی از دانش پژوهان و اساتید در سالن قدس نمایندگی گلستان توسط گروه معارف اسلامی و حقوق با همکاری معاونت پژوهش بصورت حضوری و مجازی برگزار گردید.
دوره بصیرت افزایی مهدویت با حضور استاد محمد شجاعی در سالن قدس نمایندگی گلستان برگزار گردید
با حضور حجت الاسلام والمسلمین تقوی، ریاست جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان برنامه صبح معنوی در نمازخانه این نمایندگی آغاز گردید.
جلسه مشترکی بین مسئولین هلال احمر استان و جامعه المصطفی نمایندگی گلستان با هدف همکاری و تعامل بیشتر و بهره‌گیری از ظرفیت ها برگزار گردید.
نشست علمی « فرهنگ نویسی در زبان فارسی» با سخنرانی دکتر شموشکی ( از اساتد گروه علمی زبان و ابیات فارسی) وبا حضور دانش پژوهان در سالن قدس این نمایندگی برگزار گردید.
به مناسبت رحلت پیامبر مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع)، مراسم باشکوهی در نمازخانه نمایندگی گلستان برگزار گردید.
در آستانه شب رحلت پیامبر مکرم اسلام (ص) و شهادت سبط اکبر ایشان امام حسن مجتبی (ع)، محفل انس با قرآن کریم در نمایندگی گلستان برگزار گردید.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

شماره تماس : 01732436254