ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: آرشیو اخبار
بمناسبت فرخنده میلاد دخت نبی اکرم(ص) مراسم جشن متنوع و شادی در المصطفی نمایندگی گلستان با حضور همسران و فرزندان دانش پژوهان واساتید برگزار شد.
حضور پرشور المصطفائیان نمایندگی گلستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
جشن پیروزی و چهل و یک سالگی انقلاب اسلامی ایران با سخنرانی دکتر حق شناس استاندار محترم استان گلستان و با حضور دانش پژوهان ، اساتید و کارکنان برگزار شد.
بازدید اساتید دانشگاه ، ائمه جمعه و وکلای افغانستان از جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان
دانش پژوهان المصطفی(ص) نمایندگی گلستان در مراسم یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که با همکاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گرگان برگزار گردید شرکت نمودند.
سردار روح‌الامین قاسمی فرمانده نیروی انتظامی استان گلستان به اتفاق تعدادی از مسئولین بخش های مختلف این سازمان از جامعه المصطفی(ص) العالمیه نمایندگی گلستان بازدید به عمل آوردند.
در راستای آشنایی با ظرفیتهای علمی استان گلستان، و بهره گیری از توانمندیهای علمی پژوهشی سایر نهادهای دانشگاهی این استان، حجت الاسلام علی تقوی رئیس المصطفی(ص) نمایندگی گلستان از دانشگاه آزاد اسلامی علی آباد کتول بازدید کردند.
هیات استادان و اندیشمندان دانشگاه های اقلیم کردستان عراق که از جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان بازدید به عمل آورده بودند با علمای شیعه و سنی استان گلستان نیز دیدار کردند.
هیاتی شامل شش تن از اندیشمندان دانشگاه های اقلیم کردستان عراق از جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان بازدید به عمل آوردند.
با حضور کارکنان، اساتید و دانش پژوهان جامعه المصطفی(ص) نمایندگی گلستان مراسم گرامیداشت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاوت بویژه مجاهد بزرگ اسلام شهید ابو مهدی المهندس در نمایندگی گلستان برگزار شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

شماره تماس : 01732436254