ارائه الگوی تعامل بین مذاهب در نظام اسلامی می بایست با روح صلابت و شهامت با عقلانیت و اعتدال باشد. ریاست محترم جامعه المصطفی(ص)
صفحه اصلی :: آرشیو اخبار
انتشارات جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان با 91 عنوان درسی در رشته های حقوق، علوم قرآن و حدیث، فقه و اصول، ادبیات فارسی و فلسفه و کلام اسلامی در نمایشگاه کتاب گلستان شرکت کرد.
نشست علمی « اعجاز علمی قرآن» با موضوع (نجوم و پزشکی) توسط معاونت پژوهش واحد گرگان و گروه علمی و تربیتی علوم قرآن و حدیث واحد گرگان برگزار شد.
پیش نشست همایش نقش رسانه های دیداری و شنیداری در تبیین اسلام در مدرسه خواهران واحد گرگان با حضور مسئولان پژوهشی واحد گرگان برگزار شد.
پیش نشست علمی بیستمین جشنواره پژوهشی شیخ طوسی با حضور استاندار گلستان، مسئولان استانی و مسئولان جشنواره شیخ طوسی در واحد گرگان برگزار شد.
دکتر حسن صادقلو استاندار استان گلستان و جمعی از مدیران کل این استان از جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان بازدید به عمل آوردند.
به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به منظور آشنایی دانش پژوهان واحد گرگان با آسیب های فضای مجازی، جلسه ایی با حضور کارشناسان پلیس فتا در این واحد برگزار شد.
هیأتی از علما و اساتید دانشگاهی کشور اندونزی از جامعة المصطفی (ص) واحد گرگان بازدید کردند.
میزگرد بزرگداشت و تبیین قیام امام حسین و نهضت عاشورا با حضور اساتید، دانش پژوهان و کارکنان المصطفی(ص) واحد گرگان برگزار شد.
کارگاه عاشورا شناسی با حضور چهار تن از اساتید جامعه المصطفی(ص) واحد گرگان در این واحد برگزار شد.
با حضور اساتید، دانش پژوهان و کارکنان واحد گرگان، مراسم حمایت و همدردی با مسلمانان مظلوم میانمار در این واحد برگزار شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

شماره تماس : 01732436254